Vedoucí procesních inženýrů s angličtinou

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Žďár nad Sázavou, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte znalost procesních metod? Umíte vést tým? Komunikujete v anglickém jazyce na denní bázi a rádi byste se rozvíjeli v nadnárodní firmě? Hledám právě Vás!

Strojírenská společnost hledá kolegu na pozici:

VEDOUCÍ PROCESNÍCH INŽENÝRŮ S ANGLIČTINOU

Náplň práce

  • vedení technického oddělení a týmu procesních inženýrů
  • dohled nad výrobním procesem, jeho zlepšování a zavádění změn
  • komunikace a provádění kontrol u dodavatelů
  • administrativa spojená se zaváděním nových procesů a strojů do výroby
  • spolupráce s kolegy napříč odděleními výroby, kvality i logistiky

Požadujeme

  • VŠ vzdělání v technickém oboru
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • praxe z výrobní společnosti
  • znalost metod štíhlé výroby (FMEA, SPC apod.)
  • dobré komunikační dovednosti

Nabízíme

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • příjemné pracovní prostředí
  • týden dovolené navíc
  • závodní stravování
  • možnost kariérního růstu
  • školení a jazykové kurzy

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktná osoba: Natálie Stará
Tel.: +420775787341
E-mail: poslať životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 4024958  Dátum zverejnenia: 25.1.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.