Inženýr dodavatelské kvality

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha-východ, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte technické vzdělání a zkušenosti v oblasti kvality v automotive? Hovoříte plynule anglicky a chcete jazyk naplno využívat při práci? Pak neváhejte a přijďte využít tyto dovednosti k nám!

Mezinárodní společnost hledá posilu na pozici:

INŽENÝR DODAVATELSKÉ KVALITY

Náplň práce

  • Sledování a plánování kvality dodávaných dílů
  • Navrhování nápravných opatření
  • Účast na auditech u dodavatelů
  • Denní komunikace se zahraničními dodavateli

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání s maturitou (technické/elektro)
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Znalost nástrojů kvality (PPQP, FMEA, 5S, 5x WHY, 8D apod.)
  • Zkušenosti se SAP výhodou
  • Flexibilní přístup k občasným služebním cestám
  • Komunikativnost, pracovitost a samostatnost

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené + sick days
  • Možnost osobního i kariérního rozvoje
  • Pružnou pracovní dobu
  • Balíček Benefit plus
  • Příspěvek na stravování
  • Podporu sportovních aktivit
  • Pozice je vhodná pro muže i ženy

  • Termín nástupu: IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu práce: Praha – východ

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Budova IBC, Pobřežní 620/3
186 00 Praha 8

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 4016432  Dátum zverejnenia: 6.1.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.