Přípravář zkouškových vozů (40-45.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Mladá Boleslav, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 40 000 - 45 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Pohybuješ se už nějakou dobu v oblasti diagnostiky? Flashování pro tebe není cizí slovo? Máš zkušenosti s řídícími systémy a jednotkami? Vyznáš se v architektuře vozu?

Pak nepromarni svou šanci a pošli mi svůj životopis!

Mezinárodní společnost působící v oblasti automotive hledá kolegu do svého týmu na pozici:

PŘÍPRAVÁŘ ZKOUŠKOVÝCH VOZŮ (40-45.000 Kč)

Náplň práce

  • kompletní příprava vozů pro zkoušky
  • aktualizace všech řídících jednotek
  • práce s diagnostikou vozu (CP tool, ODIS)
  • práce s technickou dokumentací
  • spolupráce s ostatními kolegy

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání zakončené maturitou (elektro výhodou)
  • zkušenosti s diagnostikou a testováním
  • znalost architektury vozu
  • znalost angličtiny nebo němčiny alespoň na základní úrovni

Nabízíme

  • 25 dní dovolené + Sick days
  • zkrácenou pracovní dobu
  • flexibilní pracovní dobu s pevným základem
  • jazykové kurzy a další školení a vzdělávání
  • systém Cafeterie
  • kartu Multisport
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • možnost koupě nového vozu za zvýhodněných podmínek
  • výhodné mobilní tarify i pro rodinné příslušníky

  • možnost nástupu IHNED nebo dohodou
  • místo výkonu zaměstnání: Mladá Boleslav

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Národní 135/14
11000 Praha 1

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3994635  Dátum zverejnenia: 3.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc