Vedoucí call centra s NJ (až 40.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 30 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: zkrácený úvazek

Základní informace

Už Vás nebaví prostředí velkého korporátu a stresová práce pro velké call centrum? Hledáte rodinnou atmosféru ve stabilní společnosti a umíte dobře německy? Pak neváhejte a reagujte na pozici:

VEDOUCÍ CALL CENTRA s NJ (až 40.000 Kč)

Náplň práce

  • vedení 2členného týmu zákaznické podpory pro ČR/SR
  • samotná práce operátora pasivní zákaznické linky (nejčastěji reklamace, dotazy zákazníků)
  • nastavování a kontrola KPI podřízených
  • zastřešení komunikace s mateřskou centrálou v němčině
  • optimalizace procesů zákaznického servisu společně s mateřskou společností

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání (zaměření není podstatné)
  • praxi na vedoucí pozici v call centru
  • komunikaci v německém jazyce, neměl/a by ses bát mluvit
  • extrovertního člověka se schopností řešit stresové situace s úsměvem
  • příjemné vystupování a smysl pro humor

Nabízíme

  • zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • zkrácený úvazek (6-7 hodin denně)
  • 5 dní dovolené navíc
  • 13. mzda (vyplácena půlročně)
  • multisportka, dárkové karty a slevy na produkty
  • firemní akce a večírky
  • vstupní zaškolení a případná další školení
  • rodinnou atmosféru na pracovišti (malý tým)
  • možnost nástupu: IHNED, ale rádi si počkáme:)
  • místo pracoviště: BRNO

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3993642  Dátum zverejnenia: 30.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc