Inženýr kvality - Král FMEA analýzy (50-60.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeň, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 50 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Znáte proces FMEA analýzy? Jste již dlouho inženýr kvality a chcete se pohnout z místa? My Vám tu možnost dáme!

Reagujte na inzerát nebo rovnou pošlete CV na [email protected]!
Hledáme: INŽENÝR KVALITY - KRÁL FMEA ANALÝZY (50-60.000 Kč)

Náplň práce

  • řízení DFMEA a PFMEA procesu ve společnosti
  • zodpovědnost za řízení FMEA procesů
  • odhalování rizik a slabých míst výrobku z hlediska kvality
  • dohled nad realizací nápravných opatření interně i u zákazníka
  • účast při auditech

Požadujeme

  • znalost principů FMEA, DFMEA a PFMEA
  • praxi v oblasti kvality - automotive velkou výhodou
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • znalost německého jazyka na mírně pokročilé úrovni (emailové komunikace)
  • znalost ERP systémů výhodou
  • znalost ISO norem - výhodou

Nabízíme

  • velice zajímavé mzdové podmínky
  • možnost kariérního posunu a zvýšení odborné specializace
  • pružnou pracovní dobu
  • 13. mzdu
  • práci ve společnosti, kterou ani COVID nezastavil
  • místo výkonu práce si vyberete v závodě, který bude nejblíže Vašemu bydlišti

  • místo výkonu práce: okolí Plzně

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
301 00 Plzeň
Poslat společnosti životopis

ID: 3992290  Dátum zverejnenia: 27.10.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc