Konstruktér trakčního vedení (30.-45.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 30 000 - 45 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úväzok

Základní informace

Máte vystudovanou školu v elektru? Perfektně se orientujete v programu AutoCad nebo ArchiCad? Máte znalost stavebních zákonů? Zajímá Vás oblast veřejné hromadné dopravy? Chcete vidět výsledky své práce nejen v ČR, ale i jiných zemích různě po světě?

Pak se chopte příležitosti a pošlete mi své CV na pozici:

KONSTRUKTÉR TRAKČNÍHO VEDENÍ (30.-45.000 Kč)

Náplň práce

  • Navržení technického řešení projektů pro trakční vedení
  • Komunikace se zákazníky
  • Spolupráce s ostatními kolegy na oddělení
  • Práce v programu AutoCad

Požadujeme

  • SŠ/VŠ elektro obor
  • Znalost konstrukčních CAD programů
  • Znalost stavebních zákonů, případně autorizaci stavebního technika
  • Anglický nebo německý jazyk výhodou
  • ŘP skupiny B výhodou

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat dle výsledků společnosti
  • Stravenky
  • Systém Cafeterie
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Možnost nástupu: IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu zaměstnání: Praha

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Národní 135/14
11000 Praha 1

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3980067  Dátum zverejnenia: 1.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc