Projektový koordinátor (e-commerce a digitalizace) Praha

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 60 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenost s projektovým řízením v oblasti digitalizace a e-commerce? Nebojíte se samostatné práce, kde budete koordinovat projekty a komunikovat anglicky?

Pak hledáme právě Vás!

Významná obchodní společnost se silným jménem na trhu hledá posilu do svého týmu na pozici:

Náplň práce

  • koordinace projektů týkajících se digitalizace a příprava strategie pro jejich implementaci
  • převzetí několika aktuálně běžících projektů
  • propojení IT technologií a systémů mezi interními a externími dodavateli
  • komunikace s centrálou v zahraničí a vyšším managementem
  • monitorování konkurence, analýza trhu, sledování nových trendů a následná implementace těchto zjištění

Požadujeme

  • zkušenost s projektovým řízením v oblasti e-commerce a digitalizace
  • analytické schopnosti a schopnost samostatného rozhodování a řešení problémů
  • vysoká orientace na zákazníka a kvalitu služeb
  • ideální zkušenosti jsou s projekty týkající se online řešení např. pro banky, elektronických katalogů, elektronických cenovek nebo pokladen, zavádění e-shopů apod.
  • anglický jazyk na velmi dobré úrovni, německý jazyk výhodou

Nabízíme

  • týden dovolené navíc
  • služební vozidlo
  • notebook a mobilní telefon
  • pružnou pracovní dobu (pevné jádro 9-15 hod.)
  • zvýhodněné stravování
  • Multisport karta
  • příspěvek na jazykové kurzy
  • parkování přímo v areálu
  • možnost nástupu: IHNED
  • místo výkonu: JV od Prahy

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Národní 135/14
110 00 Praha 1

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3966721  Dátum zverejnenia: 11.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 60 000 Kč/měsíc