Servisní technik letadel (25-30.000 kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha-východ, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 25 000 - 30 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Láká Vás práce v letectví a máte SŠ/VŠ vzdělání v tomto oboru? Jste absolventem nebo již máte zkušenosti jako letecký mechanik? Chcete při své práci cestovat a poznávat svět?

Pak využijte svou příležitost a pošlete mi svůj životopis!

Náplň práce

  • výměna a testování jednotlivých komponentů letadel
  • kontrola funkčnosti letadel a jednotlivých dílů
  • opravy a revize letounů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ v oboru letecký mechanik/letecký mechanik - avionik
  • ochotu cestovat - možnost práce v zahraničí
  • zkušenosti v oboru vítány
  • ochotu učit se novým věcem

Nabízíme

  • měsíční bonusy
  • týden dovolené navíc
  • stravenky a možnost stravování v areálu společnosti
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • možnost využit firemní ubytování
  • možnost cestovat do zahraničí

  • termín nástupu: IHNED (nebo dle dohody)
  • místo výkonu práce: Praha-východ (dojezdová vzdálenost z Prahy cca 20 minut)

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Národní 135/14
11000 Praha 1

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3964449  Dátum zverejnenia: 8.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc