Odborník pro oblast pojišťovnictví – likvidace škod - Brno

Advantage Consulting, s.r.o.

Místo práce
Brno-město, Brno, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Šetření. Zejména majetkových škod. Tvé logo se objeví na obloze vždy, když k něčemu takovému dojde, abys věděl, že je třeba vyrazit do terénu.
* Zodpovědnost. Jako špičkoví odborníci budete zodpovědní za celý průběh šetření od posouzení rozsahu pojištění, studium pojistných smluv, oprávněnosti nároku na plnění až po zpracování dokumentace a likvidační či expertní zprávy.
* Spolupráce. Koordinace, jednání s pojišťovnou, obchodními zástupci, pojištěnými a dalšími partnery na konečných závěrech likvidace.

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Prohlubování odborného vzdělávání, posilování soft skills.
* Firemní akce, akce pro rodinné příslušníky.
* Home office, pružnou pracovní dobu.
* Výuku angličtiny přímo ve firmě.
* Dovolenou nad zákonný rámec.
* Stravenky aktuálně ve výši 100 Kč/den.
* Příspěvek na penzijní připojištění.
* Nápoje a občerstvení na pracovišti.
* Dárky k výročím, narozeninám.
* Práci v krásných kancelářích v centru Brna.

Staň se Likvidátorem. Zavolej nám nebo pošli životopis ať začneme vybavovat tvou základnu, která bude ve středu Brna.

Informace o náboru

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]ěšíme se na konzultaci s Vámi.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pojišťovnictví kromě povinného sociálního zabezpečení

Likvidace škod

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Nejlépe vysokoškolské vzdělání technického / ekonomického / právního směru.
* Zkušenost s likvidací škod.
* Vyjednávací a komunikační schopnosti.
* Pozornost na detail a vidět věci, které na první pohled nemusí být zřejmé.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3930198  Dátum zverejnenia: 28.6.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.