Zástupce/zástupkyně mistra v kvalitě (od 28.000 Kč)!

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeň, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 28 000 Kč/měsícpololetní prémie, náborový příspěvek, pravidelné navyšování mzdy
  • Termín nástupu: Ihned
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste zkušený operátor ve výrobě nebo v kvalitě a máte zkušenost s vedením týmu? Láká vás možnost dále profesně růst?

Pokud ANO zašlete nám svůj životopis!

Náplň práce

  • zastupování a podpora mistra s řízením směny
  • kontrola a dohled nad kvalitou ve výrobě
  • vedení administrativy a dokumentace
  • zaškolování nových kolegů/kolegyň
  • optimalizace výrobních procesů

Požadujeme

  • minimálně výuční list nebo maturitní zkoušku
  • zkušenosti ve výrobě nebo ve výrobní kvalitě
  • praxi na obdobné pozici výhodou
  • zodpovědný a spolehlivý přístup k práci
  • znalost MS Office – Excel

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • pravidelný růst finančního ohodnocení
  • pololetní odměny a další finanční ohodnocení
  • zajištěné stravování a další benefitní programy
  • možnost dalšího hrazeného vzdělávání
  • délku směny 7,5 hodiny

  • pracoviště Plzeň - město

Další informace

Pokud ANO zašlete nám svůj životopis na [email protected]!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
301 00 Plzeň

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3869163  Dátum zverejnenia: 12.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 28 000 Kč/měsíc