Specialist of project documentation (60-70.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Mělník, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 60 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Baví Vás práce s technickou dokumentací? Máte zkušenosti s její archivací ve výrobní společnosti? Chcete pracovat v nadnárodní firmě a angličtina Vám nedělá problém?

Pak neváhejte a zašlete mi svůj životopis!

Nadnárodní výrobně technologická společnost hledá svého nového kolegu na pozici:

SPECIALIST OF PROJECT DOCUMENTATION (60-70.000 Kč)

Náplň práce

  • Správa stávající technické dokumentace
  • Kontrola svěřených dat
  • Úpravy v dokumentaci dle zadání
  • Podílení se na zlepšení systému správy dokumentů
  • Archivace dokumentů
  • Komunikace s dodavateli a kolegy napříč společností

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Zkušenosti s archivací a tvorbou dokumentace
  • Pečlivost, komunikativního a týmového ducha, samostatnost

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost firemního vzdělávání a kurzů
  • Příspěvek na stravování
  • Cafeteria systém benefitů (24.000 Kč/rok)
  • Příspěvek na penzijní / životní pojištění

  • Termín nástupu: IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu zaměstnání: okr. Mělník

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Národní 135/14
11000 Praha 1

Kontakt

Kontaktní osoba: Kamila Trefilová
Tel.: +420775787076
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3864850  Dátum zverejnenia: 14.2.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 60 000 Kč/měsíc