Business development manager v oblasti kamerových systémů

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte obchodní zkušenosti v oblasti bezpečnostních technologií? Baví Vás IT jako takové? Chcete své obchodní zkušenosti dále rozvíjet v rámci mezinárodní společnosti se silným zázemím?

Pokud ano, pak zašlete svoje CV!

BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER V OBLASTI KAMEROVÝCH SYSTÉMŮ

Náplň práce

  • vypracování strategie a řízení rozvoje prodeje oblasti kamerových systémů v rámci ČR (Morava, Vysočina)
  • akvizice nových zákazníků, příprava prezentací a nabídek
  • konzultační činnost u zákazníků
  • reporting, školení atd.

Požadujeme

  • obchodní zkušenosti v oblasti bezpečnostních technologií
  • výhodou je znalost prostředí prodeje kamerových systémů
  • silné obchodní a prezentační dovednosti
  • angličtinu na komunikativní úrovni
  • ochotu cestovat

Nabízíme

  • práci s velkou možností seberealizace
  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • 25 dní dovolené
  • velkou možnost sebevzdělávání - kurzy, certifikace

  • místo výkonu práce: Brno

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Lukáš Kalivoda
Tel.: +420778434003
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3849718  Dátum zverejnenia: 13.2.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.