Likvidátor pojistných událostí senior

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

NE VŠICHNI HRDINOVÉ NOSÍ PLÁŠTĚ. LIKVIDÁTOR POJISTNÝCH UDÁLOSTÍ.

Společnost Contin, která bdí nad správným vyřešením pojistných událostí hledá hrdinu, který bude lidem pomáhat s vyšetřením těchto událostí. Správný hrdina má být pečlivý, zodpovědný a proaktivní s chutí pomoct lidem vyřešit jejich problém, jak nejlépe umí.

Staň se hrdinou, který lidem pomůže v jejich obtížných situacích. Vlastní plášť není podmínkou.

Náplň práce

  • Šetření. Zejména majetkových, odpovědnostních a škod z pojištění motorových vozidel. Tvé logo se objeví na obloze vždy, když k něčemu takovému dojde, abys věděl, že je třeba vyrazit na cestu.
  • Zodpovědnost. Za celý průběh šetření od posouzení rozsahu pojištění a oprávněnosti nároku na plnění až po zpracování dokumentace a likvidační či expertní zprávy.
  • Spolupráce. S pojistiteli a dalšími partnery na konečných závěrech likvidace.

Požadujeme

  • Expertízu či odbornost z oborů strojírenství, stavebnictví, právo, ekonomie.
  • Vyjednávací a komunikační schopnosti.
  • Pozornost na detail a vidět věci, které na první pohled nemusí být zřejmé.

Nabízíme

  • Prohlubování odborného vzdělávání, posilování soft skills
  • Firemní akce, akce pro rodinné příslušníky
  • Home office, pružnou pracovní dobu
  • Výuku angličtiny přímo ve firmě
  • Dovolenou nad zákonný rámec
  • Stravenky aktuálně ve výši 100 Kč/den
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Nápoje a občerstvení na pracovišti
  • Dárky k výročím, narozeninám
  • Práci v krásných kancelářích v centru Brna

Staň se Likvidátorem. Zavolej nám nebo pošli životopis ať začneme vybavovat tvou základnu, která bude ve středu Brna.

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]ěšíme se na konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 36
60200 Brno

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3844893  Dátum zverejnenia: 10.1.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.