Back office podpora – elektrotechnika (20-35 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Jihomoravský kraj, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 20 000 - 35 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte vysokoškolské vzdělání v oblasti elektrotechniky? Chcete získat prostor k seberealizaci na samostatné technické pozici?
Pak hledáme právě Vás!

Úspěšná společnost působící v oblasti elektrotechnických komponentů hledá vhodného kandidáta na pozici:

BACK OFFICE PODPORA – ELEKTROTECHNIKA

Náplň práce

  • technická podpora pro prodejce i zákazníky
  • vytváření technických řešení dle požadavků od zákazníků
  • vyřizování reklamací či veřejných soutěží
  • kooperace s prodejci (příprava vzorků, podkladů a podílení se na prodejní strategii)
  • spolupráce na odborných školeních
  • okrajově i obchodně - prodejní činnost

Požadujeme

  • VŠ elektrotechnického směru
  • znalosti v oblasti elektrotechnických komponentů
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • znalost MS Office
  • samostatnost a technické myšlení
  • ŘP sk. B
  • životopis v českém i anglickém jazyce

Nabízíme

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • práci pro stabilní společnost s rodinnou atmosférou
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na stravování
  • možnost školení v zahraničí
  • příspěvky na jazykové vzdělání i rekreaci
  • místo výkonu práce: Brno - centrum

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Markéta Stehlíková
Tel.: +420775787073
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3844224  Dátum zverejnenia: 9.1.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 20 000 Kč/měsíc