Agronom (35 000 – 45 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Třebíč, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 35 000 Kč/měsíc13.plat
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Zemědělství je oblast, kde práce nikdy nekončí. My aktuálně obsazujeme pozici agronoma, kterého u nás čeká dynamická práce! Zašlete nám CV a dozvíte se více!

AGRONOM (35 000 – 45 000 Kč)

Náplň práce

  • Příprava osevního plánu a spolupráce při nákupu osiv
  • Plánování a organizace hnojení, dále také organizace vápnění a sběru kamene
  • Evidence hnojiv, zodpovědnost vůči kontrolním organům
  • Zodpovědnost za technologii pěstování a sklizně
  • Zabezpečování brigádníků, kontrola pracovních výkazů, příprava mzdových podkladů pro odměňování podřízených

Požadujeme

  • Minimálně středoškolské vzdělání zemědělského směru
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
  • Dobrá znalost práce na PC
  • Výhodou je znalost anglického jazyka
  • Výhodou je také orientace v zemědělské legislativě

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc
  • Služební automobil
  • 13. plat
  • Příspěvek na penzijní připojištění, podpora vzdělávání
  • Podporu při hledání ubytování v lokalitě

Místo výkonu práce: Třebíčsko

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce "AGRONOM (35 000 – 45 000 Kč)"? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]ěšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3828273  Dátum zverejnenia: 1.4.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc