Fanda do průmyslu 4.0 se znalostí IT (od 40.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Mladá Boleslav, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 40 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte vysokoškolské vzdělání a povědomí o informačních systémech, zejména o informační architektuře? Zajímá Vás oblast Průmyslu 4.0 a chcete se podílet na vývoji strategie výroby z hlediska digitalizace a IT infrastruktury? Pak se přidejte k nám a zašlete nám svůj životopis!

Mezinárodní společnost tvoří nové strategie pro další roky a hledá kolegu, který se na ní bude podílet:

FANDA DO PRŮMYSLU 4.0 SE ZNALOSTÍ IT (40-50.000 Kč)

Náplň práce

  • Tvorba nové strategie digitalizace výroby
  • Propojení nové strategie s principy Průmyslu 4.0
  • Tvorba projektové dokumentace IT infrastruktury
  • Denní využití angličtiny/němčiny
  • Úzká spolupráce s oddělením výroby

Požadujeme

  • VŠ vzdělání, ideálně obor: informační systémy
  • Anglický/německý jazyk na pokročilé úrovni
  • Znalost architektury informačních systémů
  • Zájem o Průmyslu 4.0
  • Samostatnost, pracovitost a zájem o nové věci

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost ubytování
  • Možnost účastnit se zahraničních cest
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Moderní pracovní prostředí
  • Místo výkonu: Mladá Boleslav

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Nikola Jiříková
Tel.: +420775787070
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3825352  Dátum zverejnenia: 4.12.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc