50 000 - 60 000 CZK

Project Buyer s AJ/NJ okr. Kolín, Nymburk (50-60.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Nymburk, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 50000 - 60000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti na pozici projektového nákupčího ve výrobní společnosti? Umíte komunikovat v anglickém nebo německém jazyce na denní bázi? Účastníte se rádi nových projektů?

Tak jste to právě Vy!

Výrobní společnost pohybující se v oblasti automotive hledá posilu do svého týmu na pozici:

PROJECT BUYER s AJ/NJ okr. Kolín, Nymburk (50-60.000 Kč)

Náplň práce

  • kompletní zajištění nákupu pro daný projekt
  • zodpovědnost za výběr vhodných dodavatelů
  • zajištění plynulého a včasného provedení realizovaných projektů
  • komunikace s ostatními odděleními napříč společností
  • pravidelný reporting

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti podmínkou
  • komunikativní úroveň anglického nebo německého jazyka
  • MS Office na uživatelské úrovni (Excel, Word, Powerpoint)
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • 13. a 14. plat
  • zvýhodněné stravování
  • příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • týden dovolené navíc
  • flexibilní pracovní doba
  • termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: okr. Kolín, Nymburk

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3801802   Dátum zverejnenia: 4.11.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   50000 - 60000