35 000 - 45 000 CZK

Servisní technik klimatizací – Praha (35-45.000,- Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35000 - 45000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti se servisem klimatizací, vzduchotechniky nebo chladících zařízení? Vlastníte vyhlášku č.50? Rád byste se podílel na rozvoji společnosti? Tak mi zašlete Váš životopis! Česká firma nabízející komplexní služby v oblasti vzduchotechniky a klimatizací hledá nové kolegy na pozici:

SERVISNÍ TECHNIK KLIMATIZACÍ – PRAHA (35-45.000,- Kč)

Náplň práce

  • servis a opravy vzduchotechnických, klimatizačních a chladících zařízení
  • komunikace se zákazníky
  • spolupráce s kolegy v servisním týmu
  • výjezdy k zákazníkům

Požadujeme

  • SOU/SŠ v oboru elektro
  • osvědčení podle vyhlášky č. 50/78 Sb.
  • zkušenosti se servisem klimatizací a vzduchotechniky
  • řidičský průkaz skupiny B
  • dobré komunikační a organizační schopnosti

Nabízíme

  • čtvrtletní prémie
  • možnost služebního auta k soukromým účelům
  • služební telefon
  • pracovní smlouvu na dobru neurčitou
  • možnost výjezdů z místa bydliště

  • místo výkonu práce: Praha

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Nikol Náhlá
Tel.: +420775787237
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3782157   Dátum zverejnenia: 8.10.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   35000 - 45000