40 000 - 45 000 CZK

Specialista plánování kvality (40-45.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha-východ, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40000 - 45000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti s plánováním kvality? Chcete pracovat v automotive odvětví? Statistiky, analýzy a tvorba reportů jsou Vaší vášní?

Pak neváhejte a pošlete nám své CV ještě dnes!

Mezinárodní společnost, která vyrábí komponenty do automobilů, hledá nového kolegu na pozici:

SPECIALISTA PLÁNOVÁNÍ KVALITY (40-45.000 Kč)

Náplň práce

  • analýzy a koordinace optimalizace výrobních procesů a ukazatelů kvality
  • tvorba reportů v interním systému, životopisů výrobků
  • plánování kvality
  • spolupráce na mezinárodních projektech
  • komunikace s tuzemskými i zahraničními zákazníky

Požadujeme

  • ukončené SŠ vzdělání v technickém oboru
  • angličtinu na pokročilé úrovni
  • časovou flexibilitu
  • znalost norem kvality a praxe je výhodou

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • sick days
  • stravenky
  • balíček Benefit Plus (zdraví, relaxace či dovolená)
  • interní vzdělávání a kurzy
  • příspěvek na rekreaci pro Vaše děti jako jsou např. letní tábory, školy v přírodě, lyžařské školní výcviky apod.
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)

  • místo výkonu práce: Praha - východ

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3780587   Dátum zverejnenia: 7.10.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   40000 - 45000