Montážník elektro (25-27.000,- Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25000 - 27000
  • Termín nástupu: 10.10.2019
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte SOU/SŠ v oboru slaboproudé elektrotechniky, platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb. a zajímáte se o moderní elektrotechniku? Chcete profesně růst a zdokonalovat se v prostředí úspěšné výrobní společnosti, která Vám poskytne stabilitu a osobní rozvoj? Pokud ano neváhejte a pošlete nám svůj životopis ještě dnes!

Nadnárodní výrobní společnost hledá novou posilu do svého týmu na pracovní pozici:

MONTÁŽNÍK ELEKTRO (25-27.000,- Kč)

Náplň práce

  • Mechanická a elektro montáž přístrojů
  • Čtení z výkresové dokumentace
  • Příležitostné osazování desek plošných spojů
  • Manipulace se zkompletovanými díly
  • Práce v moderní a čisté výrobě

Požadujeme

  • SOU/SŠ vzdělání v oboru elektro
  • Platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb.
  • Praxi s prací s výkresovou dokumentací
  • Schopnost práce s PC
  • Fyzickou zdatnost

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Zdravotní volno
  • Příspěvky na stravování
  • Příspěvky na kulturu a sport
  • Práci v jednosměnném provozu

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Karolina Wojnar
Tel.: +420775787341
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3779299   Dátum zverejnenia: 10.10.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   25000 - 27000