27 000 - 40 000 CZK

Konstruktér Junior – i pro absolventy (od 27.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Mladá Boleslav, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 27000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chcete získat praxi v oboru a podílet se na zajímavých projektech? Rádi byste pracovali pro společnost, která je špičkou ve svém oboru a znají ji po celém světě? Pak hledáme právě Vás! Neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Výrobní a vývojová zahraniční společnost hledá novou posilu do svého týmu na pozici:
KONSTRUKTÉR JUNIOR – i PRO ABSOLVENTY (od 27.000 Kč)

Náplň práce

  • Konstruování v CAD
  • Spolupráce s týmem konstruktérů a výrobou
  • Dodržování stanovených termínů
  • Kooperace na realizaci zajímavých projektů

Požadujeme

  • VŠ technického směru nebo SŠ s praxí
  • Znalost některého 3D konstrukčního programu
  • Mírně pokročilou znalost anglického jazyka
  • Zájem o auta

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Podporu v rozvoji - jazykové a vzdělávací kurzy
  • Možnost využít home office
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky na stravování
  • Možnosti ubytování

  • Místo výkonu práce: okres Mladá Boleslav

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3766051   Dátum zverejnenia: 18.9.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   27000