Ředitel prodeje informačních systémů MES

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste ostříleným profesionálem v oblasti prodeje a marketingu? Vždy jste byli fandové do IT technologií a chcete se podílet na prodeji systémů pro digitalizaci s využitím high-tech technologií Industry 4.0.

Pak hledáme právě Vás!

ŘEDITEL PRODEJE INFORMAČNÍCH SYSTÉMŮ MES

Náplň práce

  • Budování a řízení vztahů se zákazníky
  • Řízení obchodních procesů
  • Jednání o obchodních a smluvních podmínkách, uzavírání obchodních smluv

Požadujeme

  • SŠ / VŠ vzdělání
  • Praxi v oboru, zkušenosti s obchodem i marketingem
  • Zkušenosti v oblasti prodeje software
  • Profesionální vystupování, silné komunikační dovednosti
  • Komunikativní znalost AJ

Nabízíme

  • Práci pro úspěšnou mezinárodní společnost
  • Neformální a přátelskou atmosféru
  • Práci s moderními IT technologiemi
  • Služební automobil

  • Místo výkonu práce: Brno

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Lukáš Kalivoda
Tel.: +420778434003
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3764436  Dátum zverejnenia: 13.2.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.