Kontrola elektro výroby (28-30.000,- Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Blansko, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 28000 - 30000
  • Termín nástupu: 7.10.2019
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti v oblasti kontroly, platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb., §6 a chcete své zkušenosti využívat v rámci stabilní a prosperující společnosti? Pokud jste si na všechny tyto otázky odpověděli ano, pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Moderní výrobní společnost hledá nového člena týmu na pracovní pozici:

KONTROLOR ELEKTRO VÝROBY (28-30.000 Kč)

Náplň práce

  • Provádění technické kontroly finálních výrobků apod.
  • Zpracovávání dat získaných kontrolou
  • Návrhy inovativních postupů v rámci kontroly výroby
  • Hledání řešení a opravných opatření v případě neshody výrobků
  • Práce s kontrolním plánem

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání v oboru elektro
  • Ovládání programů Excel a Word na pokročilé úrovni
  • Orientaci ve výrobních procesech nejen v oblasti elektro
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Trestní bezúhonnost

Nabízíme

  • 5 dní volna navíc
  • Příspěvky na stravování
  • Hrazené kurzy anglického jazyka
  • Adekvátní osobní ohodnocení
  • Firemní akce

  • Místo výkonu práce: Brno - venkov

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Karolina Wojnar
Tel.: +420775787341
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3729480   Dátum zverejnenia: 7.10.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   28000 - 30000