50 000 - 70 000 CZK

Zkušený konstruktér (až 70 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeň-město, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 50000 - 70000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste technicky založený člověk, který má praxi s konstruováním? Baví Vás vyvíjet nové produkty a mluvíte anglickým jazykem alespoň na mírně pokročilé úrovni?

Plzeňská firma hledá do svých řad šikovného kolegu.

Tak neváhej a pošli životopis ještě dnes!

Náplň práce

  • Specifikace produktu a vývoj jeho částí
  • Koordinace nových modelů do výroby
  • Řešení technických požadavků ohledně projektů
  • Vedení junior inženýrů a draftmanů
  • Interní a externí spolupráce

Požadujeme

  • VŠ vzdělání technického směru
  • Praxi na obdobné pozici alespoň 5 let
  • Orientace ve výkresové dokumentaci a konstrukce 3D
  • Mírně pokročilou znalost anglického jazyka
  • Znalost programu Solid Edge je výhodou
  • Proaktivitu a technické myšlení

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • 2krát za rok finanční bonusy
  • Pravidelné navyšování mzdy
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Náborový bonus 40 000 Kč
  • Možnost profesního růstu a vzdělávání

  • Místo výkonu práce: Plzeň

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
400 01 Plzeň

Kontakt

Kontaktní osoba: Kristina Šlechtová, DiS.
Tel.: +420775787072
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3714189   Dátum zverejnenia: 23.8.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   50000 - 70000