Integration engineer - Smart grid, Big data

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: -----
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jsme česká softwarová firma, která se primárně zaměřuje na sběr, zpracování a analýzu Big Data z inteligentních energetických sítí.

Pokud se tak zajímáte o energetiku, především o sítě nízkého napětí, láká Vás práce s Big Data a máte chuť se podílet na vývoji nového produktu, pak Vás rádi přivítáme mezi námi :-)

Náplň práce

Co pozice obnáší?

Budete součástí vývoje zcela unikátního produktu, kromě toho ještě i vytvářet technické designy a pracovat s nejnovějšími technologiemi jako jsou Ansible či Docker.

Požadujeme

Co je potřeba znát/umět?

Neobejdete se u nás bez dobré znalosti Linux, Ansible či Docker. Určitě uvítáme, pokud máte zkušenosti s virtualizací a architekturou HA řešení. Hodit se Vám bude i znalost některého skriptovacího jazyka (např. Ruby či Python) a nástrojů jako jsou Maven, Jenkins či Git.

Nabízíme

Co Vám můžeme nabídnout?

Kromě zajímavé práce a fajn kolektivu i týden dovolené navíc, pružnou pracovní dobu, možnost Home Office, odborné vzdělávání a jazykové kurzy, stravenky, multisport kartu a možnost jezdit do práce na kole.

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Kateřina Hronová
Tel.: +420777498772
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3713578   Dátum zverejnenia: 10.7.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   -----