PLC Software Developer

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Do našeho brněnského týmu s radostí přivítáme dalšího člena, který se s námi bude podílet na tvorbě automatizační platformy pro spřádací stroje, která umožní budoucí využití aplikací IoT a Industry 4.0.

Pokud máte zkušenosti s PLC programováním a chcete proniknout do IoT a Industry 4.0, stát se součástí mezinárodní firmy, která na českém trhu působí již 25 let a jejíž tradice sahá až do 18. století, najít stabilní a zajímavou práci, pracovat se špičkovou technikou a posunout vývoj zase o krok dále, pak se s Vámi rádi uvidíme u osobního pohovoru.
Čerpáme z bohaté historie a investujeme do budoucnosti.

Náplň práce

Jaká náplň práce vás čeká?

  • Budete vytvářet a implementovat společný framework software a modulů pro real-time aplikace
  • Budete navrhovat a vyvíjet softwarové prototypy
  • Budete podporovat a spolupracovat s dalšími vývojovými týmy při aplikaci daného software

Požadujeme

A jaká jsou naše očekávání?

  • Očekáváme praxi v oblasti vývoje automatizačního SW a PLC/embedded systémů
  • Očekáváme výbornou znalost programovacího jazyka C
  • Očekáváme komunikativní znalost anglického jazyka

Nabízíme

Co můžeme nabídnout?

  • 5 týdnů dovolené
  • Pružnou pracovní dobu
  • Roční prémie
  • Penzijní připojištění
  • Příspěvky na stravování
  • Volnočasové poukázky
  • Výhodné telefonování
  • Odborné a jazykové vzdělání
  • Různé firemní akce

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Kateřina Hronová
Tel.: +420777498772
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3712793   Dátum zverejnenia: 10.7.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.