Lékař stomatolog (od 50 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 50000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Úsměv je bránou do našeho nitra a správný stomatolog ví, že na jeho vzhledu, a především zdraví, záleží. Hledáme odborníka, který je nadšencem ve svém oboru a těší se, až vyrazí do boje s kazy a dalšími neduhy spjatými s nemocemi chrupu v pozicí zubního lékaře. Láká vás práce na plný úvazek v zubní ordinaci s prémiovými službami a individuálním přístupem k pacientovi, která se inspiruje světovými trendy? Pak nám reagujte.

LÉKAŘ STOMATOLOG (OD 50 000 Kč)

Náplň práce

  • Samostatný odborný výkon stomatologa v ambulantním provozu
  • Individuální péče a přístup k pacientům
  • Kvalitní komunikace s pacienty a dobrá organizace péče
  • Komunikace s anglicky mluvícími pacienty
  • Spolupráce se zdravotní sestrou v samostatné ordinaci

Požadujeme

  • VŠ vzdělání v oboru Zubní lékařství
  • Praxi v oboru stomatologie
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Čistý trestní rejstřík
  • Chuť zkvalitňovat péči o pacienty
  • Profesionální přístup
  • Práci s PC, běžnou uživatelskou znalost

Nabízíme

  • Motivační finanční ohodnocení
  • Zázemí v zubní ordinaci s prémiovými službami
  • Standardní vybavení ordinace (nový RTG, Autoclave)
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Ulehčení v administrativní zátěži
  • 25 dní dovolené
  • Stravenky, zvýhodněnou Multisport kartu

  • Místo výkonu práce: Brno - střed

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce LÉKAŘ STOMATOLOG? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]
Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Lucie Krejčí, DiS.
Tel.: +420773773889
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3709739   Dátum zverejnenia: 4.7.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   50000