22 000 - 25 000 CZK

Operátor výroby – různorodá práce (cca 25 000 Kč)!

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Litoměřice, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 22000 - 25000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste manuálně zručný a rád se učíte nové věci? Chcete pracovat ve firmě, ve které není problém profesního růstu?

Tak pošlete váš životopis nebo rovnou volejte!

Obsazujeme pozici OPERÁTOR VÝROBY – RŮZNORODÁ PRÁCE (25 000 Kč)!

Náplň práce

  • Základní práce na počítači
  • Pochůzky ve výrobním areálu, kontrola výroby
  • Dozor nad stroji, obsluha velínu
  • Odběry vzorků

Požadujeme

  • Maturitní zkoušku nebo výuční list
  • Základní znalost na PC
  • Manuální zručnost

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Nástupní bonus 10 000 Kč po odpracování tří měsíců
  • Příspěvek na dopravu
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • Příspěvek na dovolenou a kulturní vyžití
  • Bonusy, prémie

  • Místo pracoviště - Roudnice nad Labem

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
301 00 Plzeň

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Iveta Pešlová
Tel.: +420775787072
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3693032   Dátum zverejnenia: 13.6.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   22000 - 25000