Údržbář strojů (až 35 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Robčice, Útušice, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 30 000 - 35 000 Kč/měsíc30000 - 35000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti s obráběcími stroji a alespoň nějakou praxi jako údržbář? Vlastníte výuční list?

Neváhejte a zašlete svůj životopis, protože prosperující firma hledá kolegu na pozici ÚDRŽBÁŘ STROJŮ.

Náplň práce

  • Údržba mechanických zařízení v kovovýrobě
  • Kontroly strojů a pravidelné revize
  • Čištění a seřizování
  • Opravy strojů
  • Komunikace napříč firmou

Požadujeme

  • SOU v podobném oboru
  • Praxi v tomto oboru - není podmínkou
  • Samostatnost a zodpovědnost
  • Anglický jazyk je výhodou

Nabízíme

  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Docházkový příplatek
  • Hrazené stravování ve firmě
  • Možnost karierního růstu

  • Místo výkonu práce: 10 minut od Dobřan

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
400 01 Plzeň

Kontakt

Kontaktní osoba: Kristina Šlechtová, DiS.
Tel.: +420775787072
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3684780  Dátum zverejnenia: 2.12.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 30 000 - 35 000 Kč/měsíc30000 - 35000