40 000 - 45 000 CZK

Revizní technik plynových zařízení

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40000 - 45000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenost s revizemi a zkouškami plynových zařízení a technických nádob? Máte osvědčení o zkoušce revizního technika plynového zařízení a kotlů a tlakových nádob stabilních? Hledáte novou pracovní příležitost? Zašlete nám svůj životopis!

Úspěšná česká společnost přijme kolegu na pozici: REVIZNÍ TECHNIK PLYNOVÝCH ZAŘÍZENÍ (40-45.000 Kč)

Náplň práce

  • Provádění pravidelných školení a přezkušování obsluhy kotlů, RSP, PZ a tlakových nádob
  • Vedení elektronické evidence plynových zařízení, horkovodních kotlů a tlakových nádob stabilních v SW
  • Revize a zkoušky plynového zařízení a tlakových nádob
  • Odborné prohlídky kotelen

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • Osvědčení o zkoušce revizního technika plynového zařízení a kotlů a tlakových nádob stabilních
  • Minimálně 1 rok praxe v oboru
  • Uživatelskou znalost MS Office
  • ŘP sk. B - aktivního řidiče
  • Odpovědného a spolehlivého člověka

Nabízíme

  • 13.plat
  • 5.týdnů dovolené
  • Benefitní systém Cafeteria - 19 000 Kč ročně na benefity, které si zvolíte sami (např. Flexipasy, Multisport karta, proplacení faktury za dovolenou, vzdělávací kurzy apod.)
  • Pružnou pracovní dobu
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na pojištění odpovědnosti a penzijní připojištění
  • Jazykové kurzy
  • Zaměstnanecké parkování
  • Masáže za zvýhodněnou cenu
  • Moderní pracovní prostředí a příjemné zázemí
  • Stabilní práci v prosperující společnosti
  • Místo výkonu práce: Praha

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha 8

Kontakt

Kontaktní osoba: Dominika Smolková
Tel.: +420778424624
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3669014   Dátum zverejnenia: 15.5.2019
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   40000 - 45000