30 000 - 45 000 CZK

Technolog ve strojírenství (až 45 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Holýšov, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30000 - 45000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte chuť podílet se na zpracování cenových kalkulací? Chcete získávat nové zkušenosti a baví Vás obor strojírenství?

Pokud je Vaše odpověď ano, pak je tato práce právě pro Vás.

Firma působící v Plzeňském kraji hledá kolegu na pozici TECHNOLOG VE STROJÍRENSTVÍ.

Náplň práce

  • Vypracování cenových kalkulací
  • Práce s 2D a 3D programy
  • Zlepšování pracovních metod
  • Komunikace s kolegy
  • Snaha snižovat náklady a zvyšovat kvalitu

Požadujeme

  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Praxi v systémech potřebných k pracovnímu výkonu
  • Logické a analytické myšlení
  • Aktivní a tvůrčí přístup
  • Znalost strojírenského nebo technického oboru výhodou
  • Chuť podílet se na práci a zdokonalovat své zkušenosti

Nabízíme

  • Příjemné pracovní prostředí
  • Možnost pracovního a osobního růstu
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na životní pojištění
  • Hrazené stravenky
  • Vzdělávací kurzy a školení

  • Místo výkonu práce: Holýšov

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
400 01 Plzeň

Kontakt

Kontaktní osoba: Kristina Šlechtová, DiS.
Tel.: +420775787072
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3655874   Dátum zverejnenia: 30.4.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   30000 - 45000