Technik vozového parku– přepravní firma (až 60 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Nýřany, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 40 000 - 60 000 Kč/měsíc40000 - 60000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Láká Vás práce ve stabilní a silní společnosti? Rádi komunikujete cizím jazykem a baví Vás práce s auty?

Pokud ANO, firma sídlící severně od Plzně hledá právě TEBE na pozici TECHNIK VOZOVÉHO PARKU – PŘEPRAVNÍ FIRMA.

Náplň práce

  • Starost o provoz vozového parku
  • Péče přibližně o 35 nákladních vozů a jejich údržba
  • Provádění servisů a komunikace s externími firmami
  • Zajištění drobných oprav tahačů a návěsové techniky
  • Řešení poruch a závad

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • Praxi na obdobné pozici
  • Německý a anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Organizační dovednosti
  • Odolnost vůči stresu a časovou flexibilitu

Nabízíme

  • Práci v zajímavé společnosti
  • Zázemí v rozmanité společnosti
  • Vzdělávací a jazykové kurzy
  • Mobilní telefon i pro soukromé účely
  • Možnost zdokonalit se v cizích jazycích

Místo výkonu práce: Severně od Plzně

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
400 01 Plzeň

Kontakt

Kontaktní osoba: Kristina Šlechtová, DiS.
Tel.: +420775787072
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3649506  Dátum zverejnenia: 2.12.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 40 000 - 60 000 Kč/měsíc40000 - 60000