30 000 - 40 000 CZK

Specialista vývoje (30 - 40.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Vsetín, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30000 - 40000
  • Termín nástupu: 1.5.2019
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Disponujete vysokoškolským vzděláním technického zaměření? Jste kreativní člověk, který rád vymýšlí nová vylepšení a posouvá tak kvalitu a funkčnost výrobků? Hovoříte anglickým jazykem? Chcete svou kariéru rozvíjet u stabilní mezinárodní společnosti? Pak nám zašlete svůj životopis ještě dnes!

Výrobní společnost, špička ve svém oboru nemající v České Republice konkurenci, hledá do svého týmu nového parťáka na pozici:

SPECIALISTA VÝVOJE (30 - 40.000 Kč)

Náplň práce

  • Práce v týmu pracovníků na úseku vývoje
  • Vývoj nových produktů a technologií (návrhy, testování)
  • Účast při zavádění technologie do provozu
  • Aktivní komunikace se zákazníky
  • Tvorba technické dokumentace, návodů na obsluhu apod.

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání technického zaměření
  • Schopnost dorozumět se anglicky
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci
  • Znalosti konstrukčních programů
  • Aktivní a tvůrčí přístup k práci

Nabízíme

  • Přístup k nejmodernějším technologiím
  • Propracovaný program zaškolení
  • Blízkost lesa pro oddych a relaxaci
  • Možnost pracovat v týmu opravdových profesionálů
  • Přátelské prostředí :O)

  • místo výkonu práce: Vsetínsko

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected] Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Jurečkova 20
702 00 Ostrava

Kontakt

Kontaktní osoba: Michal Varkoček
Tel.: +420777549877
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3645376   Dátum zverejnenia: 15.4.2019
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   30000 - 40000