30 000 - 35 000 CZK

Mechanik - diagnostik

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30000 - 35000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte vzdělání v oboru mechanik, zámečník apod.? Pracoval/a jste již na pozici spojené s údržbou ve výrobě a diagnostikou závad? Nevadí Vám pracovat ve třísměnném provozu? Láká Vás pozice diagnostika v Jihomoravském kraji? Pak je tato pozice právě pro Vás!

Mezinárodní strojírenstká společnost hledá kolegu na pozici:

MECHANIK - DIAGNOSTIK (30 - 35.000 Kč)

Náplň práce

  • Diagnostika NC a CNC strojů
  • Zjišťování závad a organizace jejich nápravy
  • Zajištění bezchybného chodu výroby
  • Plánování bezpečnostních prohlídek
  • Komunikace a kooperace s týmem údržby

Požadujeme

  • SŠ/SOU - obor mechanik, zámečník apod.
  • Praxi na pozici mechanika
  • Manuální zručnost
  • Aktivní a zodpovědný přístup
  • Ochotu pracovat ve třísměnném provozu

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc
  • Další bonusy a prémie
  • Možnost dalšího profesního růstu
  • Příspěvek na stravování
  • Různorodou a zajímavou práci

  • Místo výkonu práce: Brno

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Adam Zavoral
Tel.: +420739025261
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3633621   Dátum zverejnenia: 8.8.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   30000 - 35000