Elektrikář ve výrobě - slaboproud (28-34.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Jihlava, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 28000 - 34000
  • Termín nástupu: 18.03.2019
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste technický typ a baví vás práce v elektru? Vlastníte platnou vyhlášku č. 50/78 Sb. § 6 a rozhlížíte se po novém zaměstnání? Budeme moc rádi, když se nám ozvete!

Zahraniční výrobní společnost sídlící na Vysočině hledá do svých řad nového kolegu na pozici:

ELEKTRIKÁŘ VE VÝROBĚ - SLABOPROUD (28-34.000Kč)

Náplň práce

  • Zajišťování plynulé práce výroby
  • Preventivní údržba různých strojů
  • Opravy a seřizování elektrických zařízení
  • Diagnostika elektrických i bezdrátových přenosových systémů
  • Práce na ranní a odpolední směny

Požadujeme

  • SOU/SŠ vzdělání v oboru elektro
  • Platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb. §6
  • Zkušenosti v oblasti slaboproudu
  • Ochotu pracovat ve dvousměnném provozu
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc
  • Náborový příspěvek
  • Finanční bonusy
  • Zkrácenou pracovní dobu na 7,5 hod
  • Závodní stravování

  • Místo výkonu práce: kraj Vysočina

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3617930   Dátum zverejnenia: 11.3.2019
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   28000 - 34000