Konstruktér (až 35 000 Kč)!

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeň, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 27000 - 35000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Orientujete se v technické dokumentaci a výkresech? Máte zkušenosti s 3D programy a nebojíte se komunikovat v německém nebo anglickém jazyce?

Tak nás neváhejte kontaktovat!

Do svého týmu hledáme nového kolegu na pozici KONSTRUKTÉR.

Náplň práce

  • realizace konstrukce podle požadavků klienta
  • vytváření technické dokumentace
  • tvorba výkresů prostřednictvím programů SolidEdge či AutoCad
  • spolupráce s německými kolegy
  • služební cesty

Požadujeme

  • minimálně středoškolské vzdělání technického směru
  • středně pokročilou znalost německého nebo anglického jazyka
  • schopnost týmové spolupráce
  • znalost SolidEdge, případně jiných 3D programů
  • vhodné i pro absolventy

Nabízíme

5 týdnů dovolené
  • 1 den dovolené navíc za 5 let odpracovaných ve firmě
  • jazykové kurzy v rámci pracovní doby
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • občasná práce z domova
  • příspěvek na stravování
  • přátelské prostředí

  • pracoviště Plzeň město

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
301 00 Plzeň

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Iveta Pešlová
Tel.: +420775787072
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3615770   Dátum zverejnenia: 7.3.2019
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   27000 - 35000