Inženýr FEM testování (od 40.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Jindřichův Hradec, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40000 - 55000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti s FEM metodami a softwarem? Chtěl byste se podílet na vývoji nových produktů, jejich testování, úpravách a konstrukci prototypů? Máte zájem o automotive a rádi byste v této oblasti dále rostli a zdokonalovali se? Pak neváhejte a zašlete mi Váš životopis!

Výrobní automotive společnost hledá nového kolegu na pozici:

INŽENÝR FEM TESTOVÁNÍ (od 40.000 Kč)

Náplň práce

  • Ověřování návrhů nových produktů pomocí FEM
  • Optimalizace výrobku a úpravy prototypu
  • Návrhy nových testovacích metod a úpravy softwaru
  • Vývoj nových dílů pro podvozkové systémy
  • Implementace požadavků zákazníka

Požadujeme

  • VŠ – technický obor
  • Praxi s FEM softwarem
  • Anglický jazyk – středně pokročilou úroveň
  • Zkušenosti s automotive – výhodou
  • Zodpovědný a pečlivý přístup

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc
  • Finanční bonusy a prémie
  • Vlastní rozvržení pracovní doby včetně možnosti Home office
  • Příspěvky na další vzdělávání
  • Kafeterii a závodní stravování

  • Místo výkonu práce: Jindřichohradecko

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Adam Zavoral
Tel.: +420739025261
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3594748   Dátum zverejnenia: 6.2.2019
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   40000 - 55000