Interní auditor – automotive (od 45.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Okres Mladá Boleslav, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 45.000,- Kč - 55.000,-Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti s interním auditem nejlépe ve výrobní společnosti automotive? Hovoříte anglicky a rádi byste jazyk ve svém zaměstnání využívali? Hledáte stabilní zaměstnání v úspěšné silné společnosti? ak hledáme právě Vás!

Mezinárodní společnost působící v oblasti automotive v okrese Mladá Boleslav, hledá do svých řad kandidáta na pozici:
INTERNÍ AUDITOR – AUTOMOTIVE

Náplň práce

  • Příprava a vedení procesních a systémových auditů
  • Následné zpracování dokumentace
  • Práce se standardy dle VDA 6.3, Formel Q
  • Školení zaměstnanců na oblast kvality

Požadujeme

  • zkušenosti v oblasti kontroly v automotive
  • praxi s prováděním interních auditů
  • prokazatelné zkušenosti s audity dle ISO, nebo D/TLD
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni

Nabízíme

  • roční odměny
  • stravenky
  • věrnostní příplatky
  • příspěvek na volnočasové aktivity
  • možnost dalšího vzdělávání

  • místo výkonu práce: okres Mladá Boleslav

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Třída SNP 402/48
50003 Hradec Králové

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3594323   Dátum zverejnenia: 6.2.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   45.000,- Kč - 55.000,-Kč