Pracovník v konstrukci (od 25.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte vzdělání strojírenského směru a hledáte si své první pracovní uplatnění, kde byste své teoretické znalosti proměnili v praxi a dále odborně rostli? Považujete se za dobrého konstruktéra? Hovoříte anglicky? Zašlete nám svůj životopis ještě dnes!

Výrobní strojírenská společnost hledá nového člena týmu do vývoje na pozici:

PRACOVNÍK V KONSTRUKCI (od 25.000 Kč)

Náplň práce

  • Vývoj výrobků až po testování ve výrobě
  • Komunikace se zákazníky i dodavateli
  • Tvorba a čtení technické dokumentace
  • Práce s 3D programem a informačním systémem
  • Spolupráce s odděleními napříč společnosti

Požadujeme

  • Strojírenské vzdělání (SŠ nebo VŠ)
  • Znalost anglického jazyka na středně pokročilé úrovni
  • Znalost konstrukčních programů (nejlépe Inventor)
  • Řidičské oprávnění sk. B (aktivní řidič)
  • Samostatnost, pečlivost, aktivní přístup

Nabízíme

  • Dynamickou a zajímavou práci
  • Mladý kolektiv a firemní akce
  • Firemní jazykové i odborné kurzy
  • Možnost profesního růstu
  • Příspěvek na stravování ve firmě

  • Místo výkonu práce: do 20 km od Brna

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Denisa Mockovčiaková
Tel.: +420773737664
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3592541   Dátum zverejnenia: 4.2.2019
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   25000