Technik hydraulik (24-28.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Břeclav, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 24000 - 28000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste technik a hledáte si práci ve strojírenské výrobní společnosti? Chcete pracovat pro stabilní firmu a mít zajímavé zaměstnanecké benefity? Tak to čtěte dál! Mám pro Vás zajímavou pracovní nabídku!

Mezinárodní strojírenská firma právě shání nového kolegu na pozici TECHNIK HYDRAULIK (24-28.000 Kč)

Náplň práce

  • kompletní starost a kontrola hydraulických systémů
  • zajišťování komplexního servisu a náhradních dílů
  • komunikace a spolupráce s techniky, mechaniky
  • kooperace při ochraně životního prostředí
  • zajišťování servisu s kolegy v rámci dvousměnného režimu

Požadujeme

  • alespoň vyučení (nejlépe technický obor)
  • praxi na obdobné pozici ve výrobě
  • znalost a orientace v technické dokumentaci
  • zkušenosti s hydraulickými systémy (není podmínkou)
  • samostatnost, zodpovědnost, proaktivní přístup

Nabízíme

  • finanční bonus za řádnou docházku
  • minimálně 25 dní dovolené
  • závodní stravování
  • příspěvek na různé aktivity (sport apod.)

  • místo výkonu práce: Břeclavsko (sever)

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Denisa Mockovčiaková
Tel.: +420773737664
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3573755   Dátum zverejnenia: 9.1.2019
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   24000 - 28000