Zástupce vedoucího laboratoře (Od 35 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste chemici se zkušeností s vedením lidí? Máte znalosti z oblasti analytické chemie? Jste zodpovědní a je na Vás spolehnutí? Jste komunikativní a rádi se potkáváte s lidmi?

V tom případě jste náš člověk. Ozvěte se nám, takového pracovníka jako Vy potřebujeme!

ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO LABORATOŘE (OD 35 000 Kč)

Náplň práce

  • Řízení a zodpovědnost za oddělení laboratoře
  • Motivace a zaškolování nových pracovníků
  • Poskytování odborné podpory
  • Vývoj nových metod a zefektivňování stávajících
  • Schvalování výsledků a řešení neshod
  • Dohled na dodržování systémů kontroly kvality
  • Spolupráce s dalšími odděleními

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání chemického směru
  • Zkušenosti s vedením týmu pracovníků
  • Minimálně teoretickou znalost analytických metod
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Schopnost týmové spolupráce a orientaci na zákazníka

Nabízíme

  • Perspektivní pracovní uplatnění
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 13. plat, příspěvek na penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Multisport kartu
  • Místo výkonu práce: Praha

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO LABORATOŘE? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]
Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Škulaviková
Tel.: +420775787068
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3554694   Dátum zverejnenia: 7.12.2018