Vedoucí úseku elektroúdržby (Od 35.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Přelouč, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35.000,- Kč - 40.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti s montáží a servisem elektrozařízení? Jste vůdčí osobnost a když je potřeba, tak si dokážete dupnout? Hledáte uplatnění ve stabilní společnosti, kde si svých zaměstnanců váží? Zašlete nám svůj životopis a zjistíme vaše možnosti!

Náplň práce

  • celková zodpovědnost za úsek elektroúdržby
  • vedení, motivace a školení podřízených pracovníků
  • zajištění materiálu a dodržování kvality odvedené práce
  • pravidelný reporting, analýzy a prezentace

Požadujeme

  • platnou elektro vyhlášku č. 50/1978 Sb., min. §7
  • praxi v oblasti elektroúdržby či montáží
  • zkušenosti s vedením a rozvojem pracovního týmu
  • středoškolské vzdělání - elektro zaměření
  • uživatelskou znalost MS Office
  • aktivního řidiče a ochotu přinášet inovace

Nabízíme

  • služební auto i k soukromému užívání
  • pravidelné bonusy
  • příspěvky na stravování a kafeterii
  • možnost dalšího vzdělávání – jazykové kurzy
  • příspěvky na volnočasové aktivity
  • přátelské a neformální prostředí

  • místo výkonu práce: okres Pardubice

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Třída SNP 402/48
500 03 Hradec Králové

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3551691   Dátum zverejnenia: 11.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   35.000,- Kč - 40.000,- Kč