Parťák v automotive (OD 25.000 kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Jičín, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25.000,- Kč - 27.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte technické vzdělání a dobré organizační schopnosti? Chcete vést tým lidí a zaškolovat nové kolegy? Znáte práci v MS Office a jste flexibilní? Pak hledáme právě Vás.
Výrobní společnost zabývající se strojírenskou výrobou hledá do svého kolektivu kolegu na pozici: PARŤÁK V AUTOMOTIVE.

Náplň práce

  • koordinace svěřených operátorů
  • vyhodnocování kvality práce
  • zodpovědnost za plněné výrobních cílů
  • uvolňování výroby

Požadujeme

  • SOU vzdělání
  • ochotu pracovat na směny
  • praxi na vedoucí pozici
  • týmového ducha, komunikativnost

Nabízíme

  • roční bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • možnost osobního i kariérního rozvoje

  • Místo výkonu práce: okres Jičín

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Hradec Králové

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3547143   Dátum zverejnenia: 6.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   25.000,- Kč - 27.000,- Kč