Brand manažer - potravinářství (od 50 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Hlavní město Praha
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 50.000,- Kč - 70.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Rádi propagujete lokální české výrobky a chtěli byste pracovat pro leadera na trhu? Máte rádi pestrou práci, která zahrnuje i zajímavé eventy? Pokud máte praxi na pozici Brand manažer v potravinářství, tak neváhejte zaslat Váš životopis!

Marketingový tým hledá posilu na pozici:

BRAND MANAŽER - POTRAVINÁŘSTVÍ (od 50 000 Kč)

Náplň práce

  • Příprava a realizace marketingové kampaně
  • Vedení značky na sociálních mediích
  • Zodpovědnost za eventy ve spolupráci s externí agenturou
  • Hledání nových příležitostí a možností dle analýzy trhu
  • Řízení rozpočtu daného produktu
  • Spolupráce s marketingovým týmem

Požadujeme

  • Praxe na pozici Brand manažera min. 3 roky
  • Zkušenost z potravinářství (ideálně FMCG)
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Kreativitu a samostatnost

Nabízíme

  • Práci pro českou značku s tradicí
  • Zázemí mezinárodní prestižní společnosti
  • 5 týdnů dovolené, stravenky
  • Pružnou pracovní dobu, možnost home office
  • Podporu v dalším vzdělání
  • Kreativní práci i mimo kancelář
  • Místo výkonu práce: Praha

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3511708   Dátum zverejnenia: 15.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   50.000,- Kč - 70.000,- Kč