Projektový manažer – automotive (40-60.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40.000,- Kč - 60.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste organizačně schopný a máte zkušenosti s vedením projektového týmu? Máte ukončené alespoň středoškolské vzdělání v technickém oboru? Rádi byste v práci využili cizí jazyk? Je pro Vás důležitá pružná pracovní doba? Zajímá Vás automotive a rádi byste se v tomto oboru realizovali?

Pak nám zašlete svůj životopis a získejte zaměstnání na pozici:

PROJEKTOVÝ MANAŽER – AUTOMOTIVE (40-60.000 Kč)

Náplň práce

  • Vedení projektového týmu
  • Koordinace zadané zakázky
  • Jednání s dodavateli a zákazníky
  • Tvorba projektového plánu
  • Spolupráce s vývojem

Požadujeme

  • Min. SŠ technického zaměření
  • Zkušenost s projektovým řízením
  • Všeobecný technický přehled
  • AJ na komunikativní úrovni (popř. NJ)
  • ŘP sk. B (služební cesty)
  • Zkušenost v automotive výrobě

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Pružná pracovní doba
  • Zajímavé finanční ohodnocení + bonusy
  • Příspěvky na stravování
  • Možnost jazykového i odborného vzdělání

  • Místo výkonu práce: okres Břeclav

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Jeanne Kociánová
Tel.: +420773792660
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3496145   Dátum zverejnenia: 8.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   40.000,- Kč - 60.000,- Kč