Zkušený stavbyvedoucí

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Karlovarský kraj, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40.000,- Kč - 60.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti s vedením staveb v oblasti inženýrských sítí, komunikací nebo HTÚ? Baví Vás koordinovat a řídit tým? Hledáte stabilní zaměstnání na Plzeňsku, Karlovarsku nebo okolí Prahy?

Prosperující česká společnost působící ve stavebním průmyslu hledá kolegu na pozici:

ZKUŠENÝ STAVBYVEDOUCÍ

Náplň práce

  • Realizace staveb od převzetí staveniště, vyhotovení plánu výstavby až po předání
  • Dohled nad plynulým chodem stavby a koordinace průběhu
  • Zodpovědnost za kvalitu, dodržení termínů, rozpočtu
  • Vedení a kontrola práce podřízených
  • Související administrativa a vyřizování legislativy

Požadujeme

  • VŠ/SŠ stavebního zaměření
  • Zkušenosti a praxi s řízením staveb s min. rozpočtem 30 miliónů Kč
  • Zkušenosti s vedením cca 15 zaměstnanců
  • Dobrou znalost a orientaci ve stavebních technologiích
  • Řidičský průkaz sk. B - ochota cestování
  • Organizačně a komunikativně schopného, proaktivního člověka

Nabízíme

  • Přátelské pracovní prostředí menší stavební společnosti
  • Dlouhodobou perspektivu
  • Náročnou a na výsledky orientovanou práci
  • Samostatnost v rozhodování
  • Vzdělávací kurzy dle individuálních potřeb
  • Technické vybavení (notebook, mobilní telefon), osobní automobil
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost nástupu ihned nebo dohodou

  • Místo výkonu: Plzeňsko, Karlovarsko, Střední Čechy

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
301 00 Plzeň

Kontakt

Kontaktní osoba: Petra Benešová, DiS.
Tel.: +420775787061
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3488181   Dátum zverejnenia: 14.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   40.000,- Kč - 60.000,- Kč