Obchodní zástupce - tisková řešení

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chcete pracovat pro úspěšnou nadnárodní společnost, která prodává špičkové produkty na trhu? Máte praxi s tiskovými řešeními? Cestování je pro Vás nezbytnou součástí práce? Rádi se vzděláváte a prohlubujete své znalosti? Jste držitelem řidičského průkazu? Pak neváhejte zaslat svůj životopis!

Nadnárodní společnost hledá nového kolegu/kolegyni na pracovní pozici:

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - TISKOVÁ ŘEŠENÍ

Náplň práce

  • aktivní vyhledávání a oslovování nových zákazníků
  • péče o přidělený region
  • monitoring trhu a konkurenceschopnosti
  • uzavírání kontraktů
  • cestování v rámci svěřeného regionu

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxi na obdobné pozici
  • zkušenost s tiskovými řešeními - nutností
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • ochotu cestovat
  • pečlivého člověka s výbornými vyjednávacími a prezentačními schopnostmi

Nabízíme

  • zázemí úspěšné nadnárodní společnosti na trhu
  • zajímavou práci v terénu
  • služební automobil - Škoda Octavia
  • notebook
  • mobil
  • možnost ovlivnit si výši svého výdělku v rámci odměn
  • svěřený region: Jihomoravský kraj
  • místo výkonu: Brno

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Andrea Pulcová
Tel.: +420778402350
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3487598   Dátum zverejnenia: 12.9.2018