Zkušený bakteriolog (Od 50 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Vyškov, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte vysokoškolské vzdělání se zaměřením na veterinu a několikaleté zkušenosti z pozice Bakteriolog? Rádi byste se podíleli na vývoji nových farmaceutik a vakcín? Hledáte moderní a příjemné pracovní prostředí a stabilního zaměstnavatele, který si svých pracovníků váží?

Jestli Vás tato pracovní výzva láká, napište nám, rádi Vám představíme bližší podrobnosti k aktuálně obsazované pozici:

ZKUŠENÝ BAKTERIOLOG (OD 50 000 Kč)

Náplň práce

  • působení ve výrobě vakcín a léčiv
  • kultivování virů, práce s antigeny
  • podílení se na vývojových projektech
  • komunikace se státními institucemi
  • práce dle zásad GMP a GLP

Požadujeme

  • VŠ vzdělání – veterina/biologické obory
  • alespoň 5 let praxe na pozici Bakteriolog
  • středně pokročilou znalost anglického jazyka
  • znalost GMP/GLP a evropského lékopisu
  • zájem o obor a chuť pracovat na vývoji

Nabízíme

  • perspektivní pracovní uplatnění
  • motivující finanční ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem
  • 5 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu
  • firemní akce, firemní rekreační zařízení
  • příspěvek na kulturu a další volnočasové aktivity
  • místo výkonu práce: Jihomoravský kraj (Vyškovsko)

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce ZKUŠENÝ BAKTERIOLOG? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]
Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Škulaviková
Tel.: +420775787068
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3467739   Dátum zverejnenia: 14.12.2018