Pracovník vývoje nových materiálů (Od 30 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Jihomoravský kraj, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte chemické vzdělání se zaměřením na materiály a láká Vás oblast vývoje nových materiálů? Ovládáte angličtinu nebo němčinu? Hledáte novou pracovní výzvu ve velké úspěšné společnosti s mezinárodním dosahem?

V tom případě není na co čekat, napište nám a ucházejte se o pracovní pozici:

PRACOVNÍK VÝVOJE NOVÝCH MATERIÁLŮ (OD 30 000 Kč)

Náplň práce

  • technický vývoj materiálů pro oblast automotive
  • koordinace technických činností během vývoje výrobku
  • reporting nadřízenému
  • komunikace a spolupráce s výrobní divizí
  • občasné služební cesty

Požadujeme

  • vysokoškolské vzdělání chemického směru se zaměřením na materiály
  • zájem o oblast vývoje nových materiálů
  • středně pokročilou znalost angličtiny nebo němčiny
  • nadšení, proaktivitu a chuť na sobě pracovat
  • zkušenosti z oblasti výzkumu a vývoje VÝHODOU

Nabízíme

  • zajímavou práci v týmu silné společnosti
  • 13. mzdu, 5 týdnů dovolené
  • pružnou pracovní dobu
  • příspěvek na stravování a další benefity
  • místo výkonu práce: Jihomoravský kraj (Břeclavsko)

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce PRACOVNÍK VÝVOJE NOVÝCH MATERIÁLŮ? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu chemistry@acjobs.cz
Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Škulaviková
Tel.: +420775787068
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3467131   Dátum zverejnenia: 9.8.2018