Vývojový pracovník v automotive (30 - 40 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Náchod, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chcete se podílet na úspěchu vývojového centra jedné z významných mezinárodních společností v oblasti automotive? Máte přehled o vývojových procesech v této oblasti?

Potom stačí jediné - zaslat nám Váš životopis a přihlásit se do výběrového řízení na pozici:

VÝVOJOVÝ PRACOVNÍK V AUTOMOTIVE (30 - 40 000 Kč)

Náplň práce

  • práce spojená s technickým vývojem a využití materiálů vhodných pro interiér osobních vozů
  • koordinace technických činností během vývoje výrobku
  • reporting nadřízenému
  • inovace v principech
  • komunikace a spolupráce s výrobní divizí
  • občasné služební cesty

Požadujeme

  • SŠ/VŠ chemického zaměření (Materiálové inženýrství, chemická technologie)
  • komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
  • zájem o novinky v oblasti materiálů pro interiéry vozidel
  • praxe výhodou ne však podmínkou
  • samostatná osobnost se schopností analytického myšlení
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • moderní technické vybavení a zázemí
  • finanční ohodnocení odpovídající dosavadní praxi
  • týden dovolené navíc, flexibilní pracovní dobu
  • závodní stravování
  • možnost vzdělávání v rámci společnosti
  • místo výkonu práce: Královéhradecký kraj (okres Náchod)

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce VÝVOJOVÝ PRACOVNÍK V AUTOMOTIVE? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]
Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Škulaviková
Tel.: +420775787068
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3467048   Dátum zverejnenia: 13.11.2018